info@silvesta.lt
+370 (681) 12 077
Menu
  1. Pradžia
  2. Objektai
IŠVALYTI FILTRUS
Estate photo

Parduodamas 1 kambario butas Naujemiestyje.

1m² kaina: 3 841 €/m²Kambarių sk.: 1Aukštas: 1Statybos metai: 1965Plotas: 22 m²
84 500 €
Estate photo

Parduodamas namas Stagalių k., 66.01 kv.m ploto ir 8,1 ha sklypu

1m² kaina: 1 409 €/m²Kambarių sk.: 2Statybos metai: 1932Plotas: 66.01 m²
93 000 €
Estate photo

Parduodamas butas 3 k. butas, Linksmoji g., Naujojoje Vilnioje, Vilniuje, 69.34 kv.m ploto

1m² kaina: 2 639 €/m²Kambarių sk.: 3Aukštas: 3Statybos metai: 1995Plotas: 69.34 m²
183 000 €
Estate photo

Parduodamas butas Gabijos g., Pašilaičiuose, Vilniuje, 35.56 kv.m ploto

1m² kaina: 3 712 €/m²Kambarių sk.: 1Aukštas: 3Statybos metai: 1987Plotas: 35.56 m²
132 000 €
Estate photo

Parduodamas butas P. Žadeikos g., Fabijoniškėse, Vilniuje, 61.41 kv.m ploto

1m² kaina: 3 159 €/m²Kambarių sk.: 3Aukštas: 4Statybos metai: 1989Plotas: 61.41 m²
194 000 €
Estate photo

Parduodamas sklypas 12.39 a ploto

1m² kaina: 1 199 €/m²Plotas: 12.39 m²
14 850 €
Estate photo

Parduodamas sklypas 37,98 a

1m² kaina: 1 198 €/m²Plotas: 37.98 m²
45 500 €
Estate photo

Parduodamas butas 24.85 kv.m ploto

1m² kaina: 604 €/m²Kambarių sk.: 1Aukštas: 3Statybos metai: 1972Plotas: 24.85 m²
15 000 €
Estate photo

Parduodamas butas Varšuvos g., Vilniuje, 69.56 kv.m ploto

1m² kaina: 3 666 €/m²Kambarių sk.: 3Statybos metai: 2003Plotas: 69.56 m²
255 000 €
Estate photo

Parduodamas butas Šaltkalvių g., Naujininkuose, Vilniuje, 17.5 kv.m ploto

1m² kaina: 3 371 €/m²Kambarių sk.: 1Aukštas: 5Statybos metai: 1968Plotas: 17.5 m²
59 000 €
Estate photo

Parduodamas sklypas Žvejų g., Kalvelių k., 12.01 a ploto

1m² kaina: 1 915 €/m²Plotas: 12.01 m²
23 000 €
Estate photo

Parduodamas sklypas Egliškių g., Dievoniškių k., 15 a ploto

1m² kaina: 1 727 €/m²Plotas: 15 m²
25 900 €
123456789

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio

Gaukite aktualiausias naujienas, patarimus bei pasiūlymus

• info@silvesta.lt
  • +370 (681) 12 077

Sekite mus

  • Svetainę sukūrė
    ovosolve.com
Visos teisės saugomos - silvesta.lt © 2026