Apie mane

Padedu parduoti jūsų turtą greitai ir pelningai, pasirūpinant visais žingsniais nuo vertinimo iki sandorio užbaigimo.

Dirbdamas su manimi, galite tikėtis:
* Tiksliai įvertintos jūsų turto vertės pagal rinkos tendencijas.
* Profesionalios rinkodaros ir reklamos, kad jūsų turtas pasiektų tinkamus pirkėjus.
* Sklandaus ir saugaus pardavimo proceso su minimalia jūsų įtampa.
* Asmeninio požiūrio ir sprendimų, atitinkančių jūsų poreikius.
*
Leiskite man padėti jums parduoti jūsų turtą greitai ir pelningai! Susisiekite, ir kartu pasieksime geriausią rezultatą.

Klientų atsiliepimai

D

Danguolė

2025-05-08
⭐⭐⭐⭐⭐
Danielius, tai brokeris, kuris sugeba suvaldyti sudėtingas situacijas, kurios dažnai pasitaiko nekilnojamojo turto pardavime. Jis visada išklauso ir greitai pasiūlo geriausius sprendimus. Esame labai patenkinti jo darbu. Sutaupėme daug laiko, nervų ir pinigų. Tikrai drąsiai rekomenduojame visiems, kurie ieško patikimo ir profesionalaus nekilnojamojo turto brokerio.
G

Galina

2025-12-16
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai džiaugiuosi pasirinkus NAMPRO agentūros brokeri Daniel Pečuro. Nuo pat pirmojo kontakto buvau maloniai nustebinta profesionalumu, operatyvumu ir nuoširdžiu noru padėti. Visi klausimai buvo atsakyti aiškiai ir išsamiai, viskas vyko sklandžiai.

Ypatingai noriu padėkoti už kantrybę, demesį.Rekomenduoju visiems, ieškantiems patikimos ir atsakingos NAMPRO agentūros Vilniuje.

Ačiū už puikų darbą!
A

Ala

2026-04-28
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai džiaugiuosi pasirinkęs šị brokers Daniel Pečiro.Nuo pat pradžių bendravimas buvo profesialus, aiškus ir malonus.Brokeris puikiai išmanė rinką , suteikė naudingų patarimų
ir viso proceso metu rūpinosi kiekviena detale. Žemės sklypas buvo parduotas sklandžiai ir greičiau nei tikėjausi.labai vertinu atsakingą požiurį , operatyvumą ir nuolatinį informavimą apie eigą.Jaučiausi užtikrintai viso sandorio metu.Rekomenduoju visiems kurie ieško patikimo ir kompetentingo nekilnojamojo turto specialisto.

Palikite atsiliepimą

Naudojamas tik identifikacijai, nebus rodomas viešai

Mano NT pasiūlymai (29)

Parduodamas namas Stagalių k., 66.01 kv.m ploto ir 8,1 ha sklypu PARDUODAMAS
93 000€ (1 409€/m²)

Parduodamas namas Stagalių k., 66.01 kv.m ploto ir 8,1 ha sklypu

Stagalių k., Vilniaus r. sav.

66.01 m² 2 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas butas 3 k. butas, Linksmoji g., Naujojoje Vilnioje, Vilniuje, 69.34 kv.m ploto PARDUODAMAS
183 000€ (2 639€/m²)

Parduodamas butas 3 k. butas, Linksmoji g., Naujojoje Vilnioje, Vilniuje, 69.34 kv.m ploto

Linksmoji g. 123, Naujoji Vilnia

69.34 m² 3 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas butas Gabijos g., Pašilaičiuose, Vilniuje, 35.56 kv.m ploto PARDUODAMAS
132 000€ (3 712€/m²)

Parduodamas butas Gabijos g., Pašilaičiuose, Vilniuje, 35.56 kv.m ploto

Gabijos g. 71, Pašilaičiai

35.56 m² 1 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas butas P. Žadeikos g., Fabijoniškėse, Vilniuje, 61.41 kv.m ploto PARDUODAMAS
194 000€ (3 159€/m²)

Parduodamas butas P. Žadeikos g., Fabijoniškėse, Vilniuje, 61.41 kv.m ploto

P. Žadeikos g. 18, Fabijoniškės

61.41 m² 3 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Žvejų g., Kalvelių k., 12.01 a ploto PARDUODAMAS
23 000€ (1 915€/m²)

Parduodamas sklypas Žvejų g., Kalvelių k., 12.01 a ploto

Žvejų g. 6B, Kalvelių k.

12.01 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Svajonės 8-oji g., Melekonių k., 6.69 a ploto PARDUODAMAS
41 000€ (6 129€/m²)

Parduodamas sklypas Svajonės 8-oji g., Melekonių k., 6.69 a ploto

Svajonės 8-oji g. 5, Melekonių k.

6.69 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas Parko g., Juršiškių k., 128 kv.m ploto PARDUODAMAS
28 000€ (219€/m²)

Parduodamas namas Parko g., Juršiškių k., 128 kv.m ploto

Parko g., Juršiškių k.

128 m² 6 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas S. Raštikio g., Naujojoje Vilnioje, Vilniuje, 297.59 kv.m ploto PARDUODAMAS
370 000€ (1 243€/m²)

Parduodamas namas S. Raštikio g., Naujojoje Vilnioje, Vilniuje, 297.59 kv.m ploto

S. Raštikio g. 18, Naujoji Vilnia

297.59 m² 7 kamb.
Peržiūrėti objektą
Nuomojamas butas Pergalės g., Naujojoje Vilnioje, Vilnius, 37.19 kv.m ploto NUOMOJAMAS
550€ (15€/m²)

Nuomojamas butas Pergalės g., Naujojoje Vilnioje, Vilnius, 37.19 kv.m ploto

Pergalės g. 10, Naujoji Vilnia

37.19 m² 2 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas butas Algirdo g., Naujamiestyje, Vilniuje, 49.92 kv.m ploto PARDUODAMAS
110 000€ (2 204€/m²)

Parduodamas butas Algirdo g., Naujamiestyje, Vilniuje, 49.92 kv.m ploto

Algirdo g. 37, Naujamiestis

49.92 m² 2 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas Medžiotojų g., Naujojo Lentvario k., 57.96 kv.m ploto PARDUODAMAS
115 900€ (2 000€/m²)

Parduodamas namas Medžiotojų g., Naujojo Lentvario k., 57.96 kv.m ploto

Medžiotojų g. 14, Naujojo Lentvario k.

57.96 m² 2 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Aukštadvario mstl., 1819 a ploto PARDUODAMAS
121 000€ (67€/m²)

Parduodamas sklypas Aukštadvario mstl., 1819 a ploto

Aukštadvario mstl., Trakų r. sav.

1819 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Bajorų kelio 3-oji g., Bajoruose, Vilniuje, 6.58 a ploto PARDUODAMAS
82 000€ (12 462€/m²)

Parduodamas sklypas Bajorų kelio 3-oji g., Bajoruose, Vilniuje, 6.58 a ploto

Bajorų kelio 3-oji g., Bajorai

6.58 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Liesiškių k., 7.36 a ploto PARDUODAMAS
25 000€ (3 397€/m²)

Parduodamas sklypas Liesiškių k., 7.36 a ploto

Liesiškių k., Vilniaus r. sav.

7.36 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas Miškonių k., 150.5 kv.m ploto, 2 aukštai PARDUODAMAS
290 000€ (1 927€/m²)

Parduodamas namas Miškonių k., 150.5 kv.m ploto, 2 aukštai

Miškonių k., Vilniaus r. sav.

150.5 m² 5 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Juškelių k., 13.15 a ploto PARDUODAMAS
11 000€ (837€/m²)

Parduodamas sklypas Juškelių k., 13.15 a ploto

Juškelių k., Molėtų r. sav.

13.15 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Naujojoje Vilnioje, Vilniuje, 23.32 a ploto PARDUODAMAS
43 500€ (1 865€/m²)

Parduodamas sklypas Naujojoje Vilnioje, Vilniuje, 23.32 a ploto

Naujoji Vilnia, Vilniaus m.

23.32 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas Minties g., Dobromislės k., 50 kv.m ploto, 1 aukštai PARDUODAMAS
29 900€ (598€/m²)

Parduodamas namas Minties g., Dobromislės k., 50 kv.m ploto, 1 aukštai

Minties g., Dobromislės k.

50 m² 2 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas Vėtrungės g., Bezdonių k., 97.22 kv.m ploto, 1 aukštai PARDUODAMAS
85 000€ (874€/m²)

Parduodamas namas Vėtrungės g., Bezdonių k., 97.22 kv.m ploto, 1 aukštai

Vėtrungės g., Bezdonių k.

97.22 m² 3 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamos patalpos Pabarės k., 526.33 kv.m ploto PARDUODAMAS
32 000€ (61€/m²)

Parduodamos patalpos Pabarės k., 526.33 kv.m ploto

Pabarės k., Šalčininkų r. sav.

526.33 m² 1 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Naujanerių k., 8.55 a ploto PARDUODAMAS
66 000€ (7 719€/m²)

Parduodamas sklypas Naujanerių k., 8.55 a ploto

Naujanerių k., Vilniaus m. sav.

8.55 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Lavoriškių k., 39.56 a ploto PARDUODAMAS
4 000€ (101€/m²)

Parduodamas sklypas Lavoriškių k., 39.56 a ploto

Lavoriškių k., Vilniaus r. sav.

39.56 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Žemagulių k., 10 a ploto PARDUODAMAS
12 000€ (1 200€/m²)

Parduodamas sklypas Žemagulių k., 10 a ploto

Žemagulių k., Vilniaus r. sav.

10 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Lavoriškių k., 31.6 a ploto PARDUODAMAS
12 000€ (380€/m²)

Parduodamas sklypas Lavoriškių k., 31.6 a ploto

Lavoriškių k., Vilniaus r. sav.

31.6 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Pempių Sodų 3-ioji g., Galgių k., 7 a ploto PARDUODAMAS
43 000€ (6 143€/m²)

Parduodamas sklypas Pempių Sodų 3-ioji g., Galgių k., 7 a ploto

Pempių Sodų 3-ioji g., Galgių k.

7 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Dobromislės k., 15 a ploto PARDUODAMAS
18 500€ (1 233€/m²)

Parduodamas sklypas Dobromislės k., 15 a ploto

Dobromislės k., Vilniaus r. sav.

15 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas Lauko g., Kalvelių k., 84.12 kv.m ploto, 1 aukštai PARDUODAMAS
68 000€ (808€/m²)

Parduodamas namas Lauko g., Kalvelių k., 84.12 kv.m ploto, 1 aukštai

Lauko g. 7, Kalvelių k.

84.12 m² 3 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Sarių k., 40 a ploto PARDUODAMAS
14 000€ (350€/m²)

Parduodamas sklypas Sarių k., 40 a ploto

Sarių k., Švenčionių r. sav.

40 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas namas Minties g., Kyviškių k., 50 kv.m ploto, 1 aukštai PARDUODAMAS
29 900€ (598€/m²)

Parduodamas namas Minties g., Kyviškių k., 50 kv.m ploto, 1 aukštai

Minties g., Kyviškių k.

50 m² 2 kamb.
Peržiūrėti objektą

Šioje kategorijoje objektų nėra.

Reikia pagalbos su nekilnojamuoju turtu?

Susisiekite su manimi dėl nemokamos konsultacijos. Kartu rasime geriausią sprendimą!