Aleksej

2026-02-19
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai patenkintas Agnes darbo kokybe. Į visus klausimus suprantamai duoda atsakymus. Su Agnes pagalba, sklypo pirkimas vyko lengvai ir pakankamai greitai. Rekomenduoju
R

Romas

2026-02-19
⭐⭐⭐⭐⭐
Nuoširdžiai norime padėkoti brokerei Agnei už nepriekaištingą darbą ir profesionalumą! 🏡✨

Agnė viso proceso metu buvo ne tik tikra savo srities profesionalė, bet ir žmogus, kuriuo galima visiškai pasitikėti. Nuo pirmojo susitikimo jautėme, kad esame patikimose rankose. Ji kantriai atsakė į visus mūsų klausimus, paaiškino kiekvieną žingsnį, padėjo suprasti visus dokumentus ir pasirūpino, kad visas būsto įsigijimo procesas vyktų sklandžiai bei be streso.

Labai vertiname jos atsakingumą, greitą komunikaciją ir gebėjimą operatyviai spręsti netikėtas situacijas. Agnė visada buvo pasiekiama, įsiklausė į mūsų poreikius ir nuoširdžiai stengėsi, kad rastume būtent tai, ko ieškojome. Jautėsi, kad jai svarbu ne tiesiog sudaryti sandorį, o padėti žmonėms rasti savo namus.

Jos profesionalumas, kompetencija ir šiltas bendravimas padarė visą patirtį malonią ir užtikrintą. Dėl jos atsidavimo šiandien galime džiaugtis savo naujais namais – ir tai tikrai didelis jos nuopelnas.

Rekomenduojame Agnę visiems, kurie ieško patikimos, atsakingos ir savo darbą mylinčios nekilnojamojo turto brokerės. Esame be galo dėkingi ir labai džiaugiamės, kad mūsų būsto įsigijimo kelionėje šalia buvo būtent ji. ❤️
K

Klavdija

2026-02-19
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai dekinga Agnei už jos pagalba ❤️ nuo pradžios iki pabaigos buvo kartu 🤗 superine brokere ❤️❤️❤️🤗🤗🤗
REKOMENDUOJU ❤️❤️❤️❤️
L

Loreta

2026-02-19
⭐⭐⭐⭐⭐
Vienareikšmiškai Brokerė iš didžiosios raidės! Nepriekaištingai susitvarkė su kilusiom problemom, iki mažiausių smulkmenų paaiškina visą eiga. Esam labai patenkinti Agnės pasiulytu sklypu. Jeigu ieškote tikrai gero brokerio, kreipkites į Agnę. Nuo mūsų labai didelis AČIŪ už tobulai atliktą darbą! Tik geriausios rekomendacijos!!!❤️❤️🫶🫶

Palikite atsiliepimą

Naudojamas tik identifikacijai, nebus rodomas viešai

Mano NT pasiūlymai (5)

Parduodamas sklypas 12.39 a ploto PARDUODAMAS
14 850€ (1 199€/m²)

Parduodamas sklypas 12.39 a ploto

Pijorų g. 25, Dūkštų k.

12.39 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas 37,98 a PARDUODAMAS
45 500€ (1 198€/m²)

Parduodamas sklypas 37,98 a

Pijorų g., Dūkštų k.

37.98 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas butas 24.85 kv.m ploto PARDUODAMAS
15 000€ (604€/m²)

Parduodamas butas 24.85 kv.m ploto

Pakalnės g. 28, Bezdonių mstl.

24.85 m² 1 kamb.
Peržiūrėti objektą
Parduodamas sklypas Karklinės g., Sklėriškių k., 30 a ploto PARDUODAMAS
45 000€ (1 500€/m²)

Parduodamas sklypas Karklinės g., Sklėriškių k., 30 a ploto

Karklinės g. 4, Sklėriškių k.

30 m²
Peržiūrėti objektą
Parduodamas butas Vilniaus g., Pabradėje, 31.1 kv.m ploto PARDUODAMAS
55 000€ (1 768€/m²)

Parduodamas butas Vilniaus g., Pabradėje, 31.1 kv.m ploto

Vilniaus g. 110, Pabradės m.

31.1 m² 1 kamb.
Peržiūrėti objektą

Šioje kategorijoje objektų nėra.

Reikia pagalbos su nekilnojamuoju turtu?

Susisiekite su manimi dėl nemokamos konsultacijos. Kartu rasime geriausią sprendimą!